Private Group Lesson

Get a group of friends together and experience something unique, fun and innovative. Minimum 5 people per class Consecutive for 4 weeks. Feel free to request dishes of your choice. We will try our best to arrange them for your class.

  • Duration; approx. 3hours
  • Cost:$250/person for 4 weeks.
  • Item to bring: Apron, 2 tea towels, Pen., Take away container